Tüm İstanbul Bölgesine Hizmet
0532 472 7139

Su Kaçağı Tespiti

İstanbul’un tüm bölgelerinde Kameralı Su Kaçağı Bulma ve Kırmadan, Dökmeden  Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz ve Su Kaçağı Sorununuzu profesyonel şekilde çözüyoruz. %100 Garantili ve Yerinde Tespit Hizmeti Sağlayarak probleminizi çözüyoruz. Diğer şubemiz olan Efsane Tesisat Web Sitemizide ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’un tüm bölgelerinde kameralı su kaçağı tespiti ve kırmadan kaçak tespiti hizmetimizi Tıkanık Açmak olarak son teknoloji ile donatılmış makinelerimiz ve profesyonel kadromuz ile hızlı ve profesyonelce ulaştırıyoruz. Frekans dinleme kulaklığı yöntemi genel olarak temiz su borularında oluşan su kaçaklarının tespitinde kullanılmaktadır. Bu yöntem, akustik frekans algılama prensibi ile çalışmaktadır. Diğer bir tespit yöntemi olan termal kameralar yönteminde ise boruların çıkarılmasına gerek kalmamaktadır.

Bu yöntem sayesinde ısı algılayıcı kameralar su kaçağını kolay bir şekilde tespit edebilmektedir. Termal kameralar özellikle sıcak su tesisatı borularının geçtiği yerlerde ve yerden ısıtma tesisatının parke olmayan bölümlerinde kullanılmaktadır.

Bu durum borularında meydana gelen hasar ve tahribatlar nedeni ile yaşanabilmekte, yaşandığı bölgeye zarar verebilmektedir. Bu zararlar kaçağın olduğu bölgenin duvarlarında, yer döşemelerinde ve tavanlarında oluşacak kabarcıklar ve kararmalar olacağı gibi, eşyaların, yerlerin sular içerisinde kalması ve zarar uğraması şeklinde de olabilmektedir. Nitekim küçük bir sızıntıdan söz edebildiğimiz gibi aniden gelen bir patlamadan da söz edebilmemiz mümkün olmaktadır. Yaşanılan her iki hasar da su kaçakları olarak nitelendirilmektedir. Su Kaçağı Tespiti işlemi için ekibimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Su Kaçağı tespiti profesyonel ve dikkatli şekilde yapılması gereken bir çalışmadır.

Su Kaçağı Nedir? Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su Kaçağı ev veya iş merkezlerinizde kullanıcı kaynaklı veya tesisattan kaynaklı her an oluşabilecek sızıntılardır. Tüm bu sorunlara yol açan tesisat problemlerine su kaçağı problemi denir. Oluşan bu kaçağa müdahale edilmediği zaman veya yanlış bir müdahalede bulunulduğu zaman daha ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Kırmadan su kaçağı bulma işlemi yapılmadığında, sorunun yaşanmış olduğu yerin çeşitli bölgelerinde daha büyük problemler ortaya çıkabilir.

Su Kaçağı Nasıl Belli Olur?

İş yerinizde veya evinizde musluklarınız kapalı olduğu halde su sayacınız sürekli dönüyorsa bir yerlerde su kaçağı olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumu kontrol etmemiş olmanız da çok doğal bir durumdur sonuçta hiçbirimiz su sayacımızı devamlı kontrol etmiyoruz. Ay sonu fatura geldiği zaman bu durumu geçte olsa anlamış olacaksınız. Su kaçağının tespiti için bizlerle anında iletişime geçebilirsiniz.

Kameralı Kaçak Tespiti | Kırmadan Kaçak Tespit Etme

Kameralı Kaçak Tespiti hizmetimiz sayesinde evinizde veya iş yerinizde herhangi bir kırma dökme işlemi olmadan hızlı ve profesyonel şekilde kameralı Kaçak Tespiti işlemi gerçekleştiriyoruz. İş yerinizde veya evinizde herhangi bir su kaçağı yaşıyorsanız İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Su kaçağı bulma yöntemlerinde artık en ileri teknolojilerin kullanılıyor olması nedeni ile etrafa herhangi bir zarar verilmeyerek kolayca kırmadan su kaçağı bulma ve tamir işlemi yaparak sizlere ekstra maliyetler çıkarmamaktadır.

Su Kaçak Bulma | Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kaçak su tespiti yapmak için öncelikle gerekli kamera ekipmanlarına ihtiyacınız vardır. Tıkanık Açmak uzmanlarımız son teknoloji ile donatılmış bu teknolojiye sahip cihazlar ile adresinize gelerek kaçağı tespitini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Su Kaçağı zamanla su tesisatındaki boru ve pis su giderlerindeki pimaşların zedelenmesi ile meydana gelen yada yapılan yanlış işçilik bilinçsizce alınmış yapı malzemesi kalitesiz ürünler nedeni ile oluşan su sızma ve kaçırma sorunlarına su kaçağı diyoruz..

Su kaçakları evlerde ve iş yerlerinde sıkça rastlanılan bir durum olmuştur. Günümüzün en can sıkıcı olaylarından biriside su sızıntıları ve Su Kaçakları.

Evlerde genellikle binaların yapılarından dolayı su kaçağı olmaktadır. Bu durum evlerinizde sıkça görülen olaylardan bir tanesidir. Hemen hemen her evde zamanla su kaçağı görülmektedir. Ev veya iş yerlerinizde oluşan  su kaçaklarını onarılmasını istiyorsunuz ve bunun çok maliyetli olduğunu düşünüyorsunuz.

İstanbul Tuvalet Açma ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma servisi olarak İstanbul ve Merkez İlçelerinde;

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu’nda profesyonel kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemli bir nokta. Tuvalet açma ve  kaçağı tespiti hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

klozet borusu su kaçırıyor

klozet içine su akıtıyor

klozet neden su kaçırır

su kaçağının tamir fiyatları

kameralı su kaçak tespit cihazı fiyatları

su kaçağı tespiti istanbul

Su Tesisatçısı, İstanbul Tesisatçı, Kaçak Tespiti, Robotlu Kaçak Tespiti, Lavabo Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı, Pimaş Açma, Pimaş Tıkanıklığı, Su Kaçağı tespiti, Su Kaçağı Tespiti Fiyat