Tüm İstanbul Bölgesine Hizmet
0532 472 7139

Pimaş Açma

Pimaş açma; su tesisatınızda, borularda oluşan tıkanıklığa pimaş açma denir. Bu tarz pimaş tıkanıklığı işlemleri tesisattan kaynaklı problemlerden dolayı gerçekleştirilir. Bu tarz sorunların sonuçları daha kötü olabiliyor örneğin evinizi veya iş yerinizi su basması gibi. Bu tarz sorunların önüne geçmeniz için su tesisatçısı yani Tıkanık Açma firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü Pimaş Tıkanıklığı Açmatıkalı pimaş işlemini garanti verebilen, işinde güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile sağlarsanız bu sorunu kökten ve sorunsuz olarak çözebilirsiniz. Diğer şubemiz olan Efsane Tesisat Web Sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tıkalı Pimaş Açma Yöntemleri Nelerdir?

Tıkanıklık işleminizi Özel eğitim almış personelimizin kullandığı kanal açma makineleri, pimaş borularınızı hızlı bir şekilde ve zarar vermeden açabilmektedir. 

Robot cihazların, tıkanmış olan pimaş kanalına gönderilmesi sayesinde kısa süre içerisinde tıkanıklık yeri saptanır. Arızalar kısa sürede %100 giderilir.

Pimaşlar, banyo, lavabo ve  tuvalet gibi pis su gider atıklarının tahliyesinde rol oynayan borulardır. Pimaş tıkanmasındaki en önemli etken, suda erimeyen cisimlerin atılmasıdır. Örneğin lavaboya dökülen yemek yağları, tuvalete atılan ıslak mendil, rulo halinde atılan peçete ve tuvalet kağıtları, plastik cisimler atık su borusunu tıkayan cisimlerdir. Pimaş borular sadece mendil, rulo peçete kağıt gibi atıklar sebebiyle tıkanmazlar. Örneğin tesisat gider hatlarında çöküntüler pimaş tıkanıklığına sebep olmaktadır. Bahsettiğimiz çöküntüler, kalitesiz tesisat malzemelerinin kullanımından yada bina inşaatı esnasında hatalı yapılan işçilik dolayısıyla meydana gelmiş olabilir. Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak için kameralı cihazlar kullanılır, bu cihazlar pimaş borularının içi görüntülenerek tıkanıklığın sebebi ve tıkanıklığa sebep olan cisimler görüntülenerek çözüm için hangi teknolojik cihaz kullanılmalı kararı verilir. Görüntüleme işlemindeki asıl amaç tıkanıklığı açarken pimaş borulara zarar vermeden açılmasını sağlamak içindir. Tıkalı borular sıklıkla karşılaştığımız tesisat sorunlarından birisidir. Firmamız tıkalı boruları açmada garantili işlem uygulamaktadır. Eğer boru içinde çöküntüden dolayı beton kalıntıları varsa tıkanıklığınız açılmayabilir, bu durum haricindeki tıkanıklıkları %100 olarak açmaktayız.

Robotla Pimaş Açma

Robotla Açma Bu sebeple pimaş tıkanıklarınızda mutlaka uzman kadromuz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Kameralı Açma teknolojimiz sayesinde ekibimiz hızlı bir şekilde su kaçağınızı tespit eder ve gerekli önlemleri alır.

Tuvalet Neden Tıkanır – Tuvalet Açma Zor mudur?

Tuvalet Tıkanıklığı yanlış kullanımdan kaynaklı veya tesisat kurulumunda yapılan hatalardan kaynaklı meydana gelebilmektedir. Çözümü ise profesyonel bir ekibin desteği ile hiç zor değildir. Yanlış bir işlem gerçekleştirilmeden önce uzman ekibimize ulaşarak randevu talebi oluşturmanızı tavsiye ederiz. Genel olarak tuvalet açma işlemi makineye bağlı olarak zorluk teşkil edebilir. Kameralı cihazların desteği ile bütün gider tıkanıklık açma sorunlarınız için size çözüm sunulur. Kırmadan açma yönetiminde ilk önce kameralı cihazla ile giderlerin tıkalı olduğu alanın tespiti yapılır. Akabinde yapılan tespitteki sonuca göre robot cihaz ile kırmadan tıkalı gider açılarak işlem yapılır. 

Pimaş Açma Servisi

Pimaş Açma Servisi olarak eviniz veya iş yerinizdeki su kaçağınızı en hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekibimizi arayarak randevu alabilirsiniz. İstanbul’un tüm bölgelerine Pimaş Servisi sağlıyoruz. 

Eğer sizde pimaş tıkanıklığınızdan kırma dökme işlemi olmadan kurtulmak istiyorsanız Tıkanık Açma Merkezimiz ile iletişime geçerek moloz ve taş yığınları olmadan pimaş tıkanıklığı probleminizden Robotla Açma ile kısa sürede kurtulun. Tesisatçı ihtiyacınızı profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ile donatılmış ekipmanlarımız ile karşılıyoruz. Tıkanıklıkları %100 açıyoruz üstelik herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden robot cihazlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Ev veya iş yerlerinizde ki pimaş tıkanıklığı genellikle tesisat kurulumundan veya kullanım hatalarından kaynaklı oluyor, bu tıkanıklığı açma işlemi kesinlikle kırma işlemi ile giderilmemelidir bu hem masraf olarak sizleri zarara sokar hemde tesisata daha fazla zarar verebilir. 

Pimaş Açma Fiyatları | Kameralı Açma Fiyatları | Pimaş Servisi

Robotla açma fiyatları oluşan soruna göre değişiklik göstermektedir. Pimaş servisi ile iletişime geçerek müşteri temsilcilerimizden fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul Pimaş Tıkanıklığı ve Su Tesisatçısı servisi olarak İstanbul ve Merkez İlçelerinde;
Pimaş servisi olarak İstanbul’un Tüm semtlerine hizmetimiz vardır. Bazı servis bölgelerimiz ;

İstanbul Pimaş Açma Servisi, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler Pimaş servisi, Bakırköy Pimaş servisi, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu’nda sizlere hizmet veriyoruz. 

Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemli bir nokta. Tuvalet açma ve pimaş açma hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz